PROGRAM /


MALE ŽENE

26.Jan. 18:00h
| 07.Feb. 20:00h
Bezvremenska priča koja će vam ugrejati srce ove zime.
300

GOSPODA

24.Jan. 20:00h
| 02.Feb. 18:00h
Od reditelja Gaja Ričija, dolazi nova sofisticirana akciona komedija s velikim filmskim zvezdama u glavnim ulogama.
300

VREME JE ZA SANKANJE - sinhronizovano

25.Jan. 16:00h
| 01.Feb. 16:00h | 02.Feb. 16:00h | 08.Feb. 16:00h | 09.Feb. 16:00h
Fića i njegov tim su pred novim izazovom. Spremaju se za takmičenja u sankanju a glavni protivnici su mu misteriozni Zoki i njegova rođaka – lepa, ali snažna Čarna
300

1917

12.Jan. 20:00h
Oskarom nagrađeni reditelj Sem Mendez, poznat po velikim hitovima poput Vrtloga života, Skajfal i Spektre, predstavlja spektakl o Prvom svetskom ratu jednostavnog naziva 1917.
300

DULITL / Sinhronizovano

16.Jan. 18:00h
| 07.Feb. 18:00h
Robert Dauni Džunior oživljava jedan od najdražih književnih likova u živopisnoj obradi čuvene priče o čoveku koji je mogao da priča sa životinjama - Dulitlom.
200

Izdajnik

11.Jan. 20:00h
Stvarni život Tomaza Buskete, takozvanog “gazde dva sveta”. Prvi mafijaški doušnik sa Sicilije osamdesetih godina.
300

MISIJA - ARKTIK- sinhronizovano

11.Jan. 16:00h
| 12.Jan. 16:00h | 18.Jan. 16:00h | 19.Jan. 16:00h
Reditelj filma Spark, Aron Vudlidonosi novu akcionu animaciju u kojoj će uživati cela porodica.
300

ONE SU BOMBE

28.Dec. 18:00h
Slavne holivudske glumice, dobitnice Oskara® Nikol Kidman i Šarliz Teron i za Oskara® nominovana Margo Robi su protagonistkinje priče o neslavnoj reputaciji glavnog čoveka televizije Fox News,
300

SLUGA

04.Jan. 20:00h
| 05.Jan. 20:00h | 10.Jan. 20:00h | 12.Jan. 18:00h | 16.Jan. 20:00h | 19.Jan. 20:00h | 01.Feb. 18:00h | 08.Feb. 20:00h | 16.Feb. 18:00h
Rođen u bogataškoj porodici, mladi Grigorij, „Griša“ (Miloš Biković) je toliko ušuškan u svom lagodnom životu da misli da je „iznad zakona“
300

KLETVA

10.Jan. 18:00h
Pod producentskom palicom Sema Raimija početkom 2020. u bioskope stiže najnovija ekranizacija horor klasika "Kletva“ (The Grudge).
300
Gradska opština LAZAREVAC
Ogranak RB Kolubara